Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Deluxe Ski Jump 3 v1.5.0 [PL] [klucz]

Deluxe Ski Jump 3 v1.5.0 [PL] [klucz] torrent
Dodał: Anonimowy
16.01.2007 14:24
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 3.64 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Znana wszystkim gra :)

Najnowsza odsłona, sygnowana cyframi 1.5.0, przynosi niewielkie poprawki graficzne oraz specjalne procedury uniemożliwiające korzystanie z generatorów wiatru. Największą zmianą jest jednak wprowadzenie rozgrywek sieciowych. Już dziś na serwerach Mediamondu spotykają się setki osób, by rywalizować na dowolnych spośród 32 skoczni. Moduł sieciowy wzbogacono o intuicyjny chat oraz kilka systemów rankingowych. Pierwszy miesiąc gry jest za darmo, lecz za kolejne będzie trzeba zapłacić (8.5 euro plus VAT za 3 miesiące lub 16.90 euro plus VAT za rok).

Seria „Deluxe Ski Jump” zdobyła popularność w 2002 roku, wraz z największymi sukcesami Adama Małysza. Wówczas w niewielką, mieszczącą się na dyskietce grze grali niemal wszyscy – od statecznych bankowców po sportowców. Organizowano turnieje, zloty fanów i mistrzostwa. Obecnie program cieszy się nieco mniejszym powodzeniem. Wprowadzenie opcji online ma szansę zmienić ten stan rzeczy.

upload tylko 16 KB/s ale myślę, że szybko się rozejdzie :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-18 10:51:49 [Aktualizuj]
marekkotek1997
marekkotek1997
Napisano: 2008-03-10 17:34
 
fajnie się sciąga przez opere
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse