Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Photoshop CS2 Help PL

Adobe Photoshop CS2 Help PL torrent
Dodał: MarekS
11.01.2007 20:10
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 17.92 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Adobe Photoshop CS2 Pomoc w języku polskim bardzo się przyda tym koneserom zdjęć i grafiki, którzy nie specjalnie czuką się w języku np. angielskim, a ściągnęli już sobie spolszczenie ichcą mieć kompletny "polski"program. Tak wię po zainstalowaniu spolszecznia warto zassać "Pomoc" i w ten sposób mieć już kompletny program w języku polskim. Szczegółową instrukcję instalacji Pomocy (Help) znajdziecie po rozpakowaniu ściągnietego pliku. Życzę powodzenia
MarekS:D
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-06 18:33:20 [Aktualizuj]
damian_st
damian_st
Napisano: 2007-03-01 18:48
 
Można sie dowiedzieć sie jakia jest dokładna ścieżka wklejenia spolszczenia bo już mi sie nie chce szukać
damian_st
damian_st
Napisano: 2007-03-01 18:48
 
Można sie dowiedzieć sie jakia jest dokładna ścieżka wklejenia spolszczenia bo już mi sie nie chce szukać
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse