Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Music Maker 12 Silver [ENG] [Full]

Music Maker 12 Silver [ENG] [Full] torrent
Dodał: Anonimowy
09.01.2007 16:11
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 182.45 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Music Maker 12 Silver

Wizualne komponowanie muzyki z gotowych dźwięków. Music Maker 12 to najnowsza wersja programu do komponowania utworów audio. Nie wymaga od użytkownika znajomości zapisu nutowego. Do dyspozycji jest 16 ścieżek, na których umieszcza się myszką gotowe próbki instrumentów. Komponowanie muzyki przypomina budowanie układanki. Efekt możesz natychmiast odsłuchać i wprowadzić potrzebne zmiany.
Gotową pracę możesz zapisać do pliku WAV lub MP3.


12 Silver
Pełna wersja

Windows 98/2K/XP;800 MHz;256 MB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-01-28 23:29:30 [Aktualizuj]
Napisano: 02.03.2021 12:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse