Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Registry Optimizer 2007 v3.0 [ENG][Crack]

Registry Optimizer 2007 v3.0 [ENG][Crack] torrent
Dodał: Anonimowy
09.01.2007 16:03
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 6.24 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Aplikacja usuwająca z rejestru systemowego zbędne, nieprawidłowe i nierzadko niebezpieczne wpisy. Proces skanowania rejestru w poszukiwaniu „śmieci” przebiega bardzo szybko, w dowolnym momencie może zostać wstrzymany lub zatrzymany. Ponadto program pozwala dostosować tak rejestr, aby system uruchamiał się jak najszybciej oraz zawiera narzędzie naprawy przeglądarki Internet Explorer. Dzięki bardzo przejrzystemu interfejsowi program jest bardzo prosty w użyciu i mogą z niego korzystać nawet niedoświadczeni użytkownicy komputera.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-08 14:37:10 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 04:26
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse