Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Encyklopedia zdrowia [PL]

Encyklopedia zdrowia [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
09.01.2007 16:00
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 524.65 MB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 6
Pobrań: 1801

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kompletny przewodnik po alternatywnych i konwencjonalnych technikach diagnostycznych, metodach leczenia i profilaktyce. Wyjątkowość tej encyklopedii polega na tym, że łączy ona metody tradycyjne i niekonwencjonalne. Ponad dwieście ilustracji i wykresów oraz z których mogą skorzystać zarówno laicy, jak i osoby związane z medycyną. Ten wyjątkowy poradnik dostarcza informacji na temat dolegliwości, z którymi spotykamy się w poszczególnych okresach życia. Omawia takie zagadnienia jak: Seks, płodność i poczęcie, Niemowlęctwo i dzieciństwo, Okres dojrzewania, Wiek dorosły, Wiek średni i potem.Dużo opisów ,animacji itp.

Chodzi pod win 98 jak pod XP
Do pod XP uruchomienia Wskazówka w folderze: "Do uruchomienia pod XP"
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2016-09-14 18:15:31 [Aktualizuj]
kocimieta
kocimieta
Napisano: 2007-05-04 16:04
 
dlaczego nie można tego pobrać Azureusem?
kocimieta
kocimieta
Napisano: 2007-05-04 16:04
 
dlaczego nie można tego pobrać Azureusem?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse