Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Symantec Norton Ghost 11.0.0.1502 [ENG]

Symantec Norton Ghost 11.0.0.1502 [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
09.01.2007 15:58
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 3.90 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest to najnowsza wersja tego programu do robienia kopi zapasowych całych dysków lub partycji

Jest to obraz dyskietki Ghosta działającego pod DOS-em oraz dodatkowo
Ghost Explorer do rozpakowania archiwum pod windozą.
Za pomocą tego programu Norton Ghost sporządzisz kopię bezpieczeństwa całego dysku lub partycji FAT czy NTFS a następnie ją nagrasz na płytę lub zapiszesz na dysku.Wykonasz backup nawet bardzo dużych partycji a w razie awarii na sprawne ich przywrócenie. Wszystko to dzięki temu, że program sam dzieli archiwum na mniejsze paczki a przy tym tworzy startową płytę dzięki czemu do odzyskania danych nie będzie potrzebna dyskietka.Przywrócenie partycji z systemem po uszkodzeniu,ataku wirusa itp. trwa kilka minut...naprawdę polecam wszystkim
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-25 13:49:24 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 02:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse