Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Color.Of.The.Cross.2006.LIMITED.DVDRip.Rmvb.Fajaone

Color.Of.The.Cross.2006.LIMITED.DVDRip.Rmvb.Fajaone torrent
Dodał: fajaone
06.01.2007 17:45
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 297.97 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: USA
gatunek: Dramat

Na międzynarodowym festiwalu filmowym w Cannes odbyła się premiera filmu "Color of the Cross" (Kolor Krzyża). Jego fabuła opowiada o ostatnich 48 godzinach życia Chrystusa: zaczyna się tuż przed ostatnią wieczerzą, a kończy śmiercią na krzyżu. Niezwykłe jest w tym obrazie to, że po raz pierwszy w dziejach kina Jezus oraz jego matka zostali przedstawieni jako czarnoskórzy.

Reżyser filmu Jean-Claude LaMarre mówi, że oparł się na pewnych przesłankach historycznych, mogących wskazywać na to iż Jezus miał afrykańskich przodków. Ten argument to chyba jedynie pretekst do osiągnięcia innego celu: nowego, inspirującego spojrzenia na najbardziej znaną ikonę naszej cywilizacji - Jezusa Chrystusa. "Nasz film nie ma na celu dzielenia chrześcijan, ale chce poszerzyć ich perspektywę - mówi LaMarre; "Przez wieki szeroko akceptowano wyobrażenie Jezusa autorstwa Leonarda Da Vinci; my proponujemy obraz alternatywny. Tutaj jest przestrzeń dla każdego. Będziemy zabiegali o papieskie błogosławieństwo dla tego filmu".

Poza kolorem skóry głównych bohaterów nie ma w tym filmie niczego kontrowersyjnego. Obraz skupia się na wewnętrznych zmaganiach Jezusa z nadciągającą śmiercią; jego twórcy skupili się więc na ludzkim wymiarze cierpienia Chrystusa.

Prawa do dystrybucji filmu kupiła firma Twentieth Century Fox Home Entertainment - ta sama, która wyprodukowała wydanie "Pasji" Mela Gibsona na DVD i VHS. W kinach "Color of the Cross" znajdzie się w listopadzie tego roku.

---JAKOŚĆ---
Ripper ...........: Fajaone (niezrzeszony)
Runtime ......: 1:28:33
Video Codec ......: Rmvb
Video Quality ....: 394 kbps
Resolution .......: 640*352
Audio Codec ......: RealAudio 8
Audio Bitrate ....: 64 kbps
Subtitles ........: N/A
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-07-06 17:38:06 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 17:20
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse