Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Total Commander Ultima Prime 2.2 PL + keys

Total Commander Ultima Prime 2.2 PL + keys torrent
Dodał: Anonimowy
04.01.2007 16:35
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 26.88 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rozszerzona polska edycja programu Total Commander.
Zawiera program TC w wersji 7.0 public beta2(22.11.2006), rozszerzone menu główne i pasek narzędzi, zestaw wtyczek, dodatkowe programy, zmieniony wygląd i inne elementy rozszerzające możliwości standardowej wersji TC.

Wersja 2.2 została wzbogacona o aplikację do wypakowywania instalatorów i archiwów Universal Extractor oraz program do czasowego wyłączania komputera Poweroff, rozszerzona została funkcjonalność klawisza F4 (Pliki o rozszerzeniu: 7z, exe, ace, arc, arj, bin, cue, bz2, tbz2, tar, cpio, deb, gz, tgz, tar.gz, img, cab, iso, kgb, kge, lzh, lha, z, tz, tar.z, lzo, mht, imf, chm, lit, hlp, rar, 001, rpm, uha, dll, msi, zip, jar, xpi, wz - zostały powiązane z programem Universal Extractor), rozszerzono Menu o zakładki Programy i Wygląd, dodane zostało również kolorowanie plików w zależności od rozszerzenia (opcjonalne). Dzięki starterowi TC_UP możliwe jest w każdej chwili dostosowanie pasków narzędzi i zmiana kolorów. Poprawiony został instalator i naprawione drobne błędy.


Strona domowa TC UP: http://tcup.freehost.pl

Program + zestaw 10-ciu kluczy. (Jeden z kluczy należy przekopiować do katalogu programu)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-07 00:43:04 [Aktualizuj]
Napisano: 28.02.2021 19:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse