Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Kuba wojewodzki Odcinek 14 RMVB

Kuba wojewodzki Odcinek 14 RMVB torrent
Dodał: fajaone
03.01.2007 10:00
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 149.52 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Odcinek 14 - Kazimiera Szczuka i Marcin Wójcik


Release Date.: 1.1.2007
Video Codec...: Rmvb
Movie Genre..: Comedy
Video Bitrate.: 399 kb/s
Runtime......: 00:44:10
Resolution....: 512x384
Language.....: Polish
Aspect Ratio..: 4:3
Audio Codec...: RealAudio 8
Audio Bitrate.: 64 kb/s

A w kolejnym – specjalnym, bo sylwestrowym – odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Kuba i jego goście (w tej roli wystąpili feministka, krytyk i showmanka Kazimiera Szczuka oraz twórca kabaretu „Ani Mru Mru” ex-nauczyciel WF Marcin Wójcik) zajmowali się podsumowaniem minionego (2006) roku. Wskutek czego było dużo o polityce. Na szczęście nie tylko o niej albowiem było też o sporcie i miłości. Zwłaszcza w kontekście ZinĂŠdine’a Yazida Zidane’a zwanego Zizou.
Ponadto było też sylwestrowo. Światełka świeciły, szampan szumiał, zegar bił, KSU grało, a Koterski cytował. I wszyscy składali życzenia. Co w tych okolicznościach było jak najbardziej słuszne.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-29 07:42:42 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse