Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mks 2007 (2K7) [PL] + serial

Mks 2007 (2K7) [PL] + serial torrent
Dodał: Anonimowy
01.01.2007 20:58
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 50.43 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1264

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Firma MKS Sp. z o.o. wprowadziła nową wersję programu antywirusowego mks_vir 2007. Oferowany pakiet mks_vir jest nowoczesnym oprogramowaniem antywirusowym, korzystającym z najnowszych technologii.

Całkowitą nowością w programie jest firewall gwarantujący bezpieczeństwo komputera w sieci. Firewall jest wygodny w użyciu, funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika. Program zawiera nowoczesny monitor rejestru kontrolujący aktywność pracujących aplikacji pod kątem wykorzystania newralgicznych kluczy rejestru.

Aby móc zainstalować oprogramowanie demonstracyjne mks_vir konieczna jest rejestracja pozwalająca na otrzymanie numeru licencji wymaganego do instalacji.

NOWOŚCI

* W stosunku do poprzedniej wersji rozszerzona została ochrona systemu i danych użytkownika o Filtr Spamu stworzony na bazie "uczącego się" filtru Bayesa, dzięki któremu odbieranie poczty przestanie być męczącym przeglądaniem i usuwaniem niechcianych wiadomości.
* Rezydentny Monitor Systemu unowocześniono w sposób dwukrotnie zmniejszający wykorzystanie zasobów systemowych.
* Skaner Dyskowo-plikowy wzbogacono przez dodawanie obiektów do skanowania metodą "przeciągnij i upuść" (drag&drop) oraz opcję szybkiego skanowania analizującą tylko najbardziej podatne na infekcję obszary systemu operacyjnego.
* Monitor Rejestru wyposażono w możliwość konfiguracji automatycznie podejmowanych działań zapobiegawczych.
* Skaner Poczty z rozszerzonym skanerem SMTP i SSL w pełni współdziała z Filtrem Spamu.
* Moduł Kwarantanny posiada nową opcję bezpośredniego wysyłania plików do analizy w laboratorium MKS.
* Moduł Aktualizacji działa jako proces systemowy, dzięki czemu możliwe jest aktualizowanie programu bez konieczności logowania do systemu.
* Przebudowana Zapora Sieciowa posiada możliwość szczegółowego ustawiania reguł ruchu sieciowego, system IDS (system wykrywania prób włamań), możliwość blokowania stron internetowych oraz graficzny monitor ruchu sieciowego. Zapora współdziała z synchronizacją urządzeń przenośnych typu PDA
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-05-26 19:12:51 [Aktualizuj]
mochitto
mochitto
Napisano: 2008-04-11 18:41
 
klucz jest zablokowany
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse