Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tapetki I Animacje na Twoją Komóre

Tapetki I Animacje na Twoją Komóre torrent
Dodał: Haciok
01.01.2007 15:23
Kategoria: Dodatki

Rozmiar: 6.08 MB
Seed'ów: 13
Leecher'ów: 2
Pobrań: 1652

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Witam, mam do zaoferowania wam super tapetki oraz animacje na wasze telefony komórkowe:cool: nie mam pewności co do rozdzielczosci tych tepetek ale są fajkne nawet z działu xxx itd. ;]:thumbsup:

Jest to mój pierwszy torrent ale myśle że pójdzie jeśli bedziecie seedowac bo mam tylko 512 neo ;p
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-01-07 12:26:37 [Aktualizuj]
Napisano: 17.05.2021 22:39
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse