Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Kororaa XGL Live CD 0.3 [.iso]

Kororaa XGL Live CD 0.3 [.iso] torrent
Dodał: Anonimowy
01.01.2007 11:51
Kategoria: Linux

Rozmiar: 680.06 MB
Seed'ów: 20
Leecher'ów: 12
Pobrań: 9061

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kororaa to dystrybucja Linuksa oparta na GENTOO, gdzie serwerem grafiki jest nowa architektura serwera X - XGL. Architektura XGL wykorzystuje procesor karty graficznej i w ten sposób pokazuje swoje niesamowite możliwości operując na trójwymiarowych pulpitach.
Wersję 0.3 Kororaa Xgl Live CD można zainstalować na dysku twardym, lub co oczywiste dla systemów typu live, uruchomić bez instalacji z płyty CD. Różni się od wersji 0.2 przede wszystkim sterownikami do kart graficznych - są już tylko w wersji "otwartej".

Charakterystyczne cechy tego systemu to:
- jądro w wersji 2.6.18
-Gnome 2.14
- KDE 3.5.4
- obsługa wifi (ipw2x, madwifi, ndiswrapper)
- obsługa SCSI / USB

Minimalne wymagania:
- pamięć > 256MB
- procesor obsługujący instrukcje SSE np Pentium III / Celeron (rdzeń coppermine lub tualatin)/ Athlon XP
- karta grafiki obsługująca XGL
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-12-15 01:57:54 [Aktualizuj]
Napisano: 03.03.2021 06:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse