Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Droppix Recorder 2.0 [ENG] + crack

Droppix Recorder 2.0 [ENG] + crack torrent
Dodał: Anonimowy
01.01.2007 11:15
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 47.38 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Droppix Recorder 2.0 to interesujący program do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt o rozbudowanych możliwościach. Aplikacja obsługuje wiele nośników w tym CD-R/W, DVD±R/W, DVD±R DL (Double Layer), DVD-RAM. Wygodne kreatory, umożliwiają w prosty sposób tworzenie płyty z danymi, muzyką (Audio CD) czy filmem (VCD, SVCD, DVD). Program umożliwia też kopiowanie niezabezpieczonych płyt CD/DVD, zgrywanie muzyki z płyt Audio CD do formatu WAV lub MP3, a także testowanie nagrywarki. Za pomocą opcjonalnego modułu ISO PowerPack możliwe jest także tworzenie i edycja obrazów ISO płyt CD i DVD. W najnowszej wersji dodano wsparcie dla dysków Blu-Ray i systemu Windows Vista, zmieniono również szatę graficzną całego interfejsu.
Droppix Recorder 2.0 oferuje dodatkowo wbudowany moduł tworzenia płyt muzycznych oraz wyszukiwania umożliwiający na szybkie znalezienie potrzebnych dokumentów.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-08 03:22:35 [Aktualizuj]
Napisano: 02.03.2021 11:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse