Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Sopranos: Road To Respect [DVD][PAL][ENG]

The Sopranos: Road To Respect [DVD][PAL][ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
31.12.2006 10:08
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.92 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: 7 Studios
wydawca: THQ Inc.
kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Europa (PAL): 17 listopada 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 07 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Screeny: http://ps2.gamezone.com/gamesell/screens/s29575.htm

The Sopranos: Road to Respect studia 7 Studios to gra akcji, której pierwowzorem jest, niezwykle popularny i wielokrotnie nagradzany, serial HBO pt. The Sopranos (polski tytuł Rodzina Soprano). Nad produkcją tytułu czuwał ojciec telewizyjnej serii - David Chase. W grze gościnnie swego głosu udziela kilku aktorów, występujących w The Sopranos, na czele z główną gwiazdą Jamesem Gandolfinim (filmowy Tony Soprano).

Fabuła ma miejsce gdzieś między piątym a szóstym sezonem serialu i koncentruje się wokół wojny między dwiema rodzinami mafijnymi: rezydującymi w New Jersey Soprano i organizacją z Filadelfii. Gracze wcielają się w postać młodego syna Sala „Big Pussy” Bonpensiero, który to pragnie zrobić karierę w szeregach rodziny mafijnej. Porachunki z konkurencją są doskonałą ku temu okazją, toteż chłopak oddaje się pod rozkazy Tony’ego Soprano. Od tej chwili stajemy się żołnierzem mafii i musimy wykonywać wszystkie polecenia wielkiego szefa. Nasze zadania nie należą oczywiście do legalnych - ich zakres waha się od stosowania gróźb i zastraszania, poprzez przemoc fizyczną (na przykład łamanie rąk lub rozbijanie głów o ścianę), a skończywszy na załatwianiu porachunków za pomocą broni palnej. Ślepa wierność rodzinie, bezdyskusyjne wykonywanie poleceń i brak skrupułów powodują, że szczebel po szczeblu pniemy się po drabinie przestępczej kariery.

W trakcie rozgrywki bardzo często współpracujemy z postaciami, znanymi z ekranu telewizora (czasem nawet pomagają nam w wykonaniu misji). Są to Paulie Walnuts, Silvio Dante i Christopher Moltisani. Co więcej, udaje nam się odwiedzić takie lokacje, jak klub Bada Bing! i restauracje Nuovo Vesuvio i Satriale (z dużą dbałością o szczegóły odwzorowują te oglądane w serialu).
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-10-27 11:52:16 [Aktualizuj]
cip224
cip224
Napisano: 2007-01-26 17:35
 
na 99.9 procentach kreci sie w kolko i sie nie chce sciagnac dupa blada
cip224
cip224
Napisano: 2007-01-26 17:35
 
na 99.9 procentach kreci sie w kolko i sie nie chce sciagnac dupa blada
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse