Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Data Disc Recovery 0.9.9.10 [PL]

Data Disc Recovery 0.9.9.10 [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
31.12.2006 09:53
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 17.50 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Data Disc Recovery to doskonały program polskiego autora, który służy do odzyskiwania danych z wszystkich partycji FAT i NTFS. Posiada najszybszy skaner oraz dodatkowe funkcje.

DDR ma wiele zalet, ale podstawową jest szybkość pracy programu, skanowanie przebiega od 2 do 10 razy szybciej niż przy pomocy innych programów, a wyniki są co najmniej takie same, a bardzo często lepsze. Algorytm skanowania jest bardzo wydajny, a każda informacja z dysku jest pobierana tylko raz, program pobiera tylko potrzebne informacje.

Jeżeli chodzi o skuteczność odzyskiwania danych program stoi na wysokim poziomie. Aplikacja odzyska dane skasowane za pomocą kombinacji klawiszy "Shift - Delete" na partycjach FAT, pozwala także odzyskiwać dowolne fragmenty danych na dysku, przeglądając dysk według różnych kryteriów.

Funkcje programu DDR:

* NTFS:
- Odzyskiwanie
- Skanowanie
- Przeszukiwanie

* FAT:
- Odzyskiwanie
- Skanowanie
- Przeszukiwanie
- Edycja i regeneracja
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-28 22:00:02 [Aktualizuj]
Napisano: 26.02.2021 07:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse