Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: KateOS 3.2 [ENG]

KateOS 3.2 [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
26.12.2006 10:01
Kategoria: Linux

Rozmiar: 1.32 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1011

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
KateOS to wielozadaniowy system operacyjny, dostarczający wszystko to, co niezbędne programiście, webmasterowi, adminowi oraz użytkownikowi domowemu. Najważniejsze cechy KateOS to bardzo wysoka wydajność systemu, bezpieczeństwo, niezawodność oraz małe wymagania sprzętowe. System zawiera pełne wsparcie dla multimediów powszechnie używanych w obecnym świecie. KateOS to idealne połączenie potęgi Linuksa wraz z użytecznościa. Kompleksowość dostarczanego oprogramowania sprawia, że użytkownik już po zainstalowaniu systemu może rozpocząć codzienną pracę. KateOS to idealne rozwiązanie dla zaawansowanego użytkownika komputera, posiadającego już doświadczenie z pracą w Uniksie.

Dlaczego właśnie KateOS ?

KateOS jest odpowiedzią na dziurę rynkową spowodowaną prostym podziałem wszystkich dystrybucji Linuksa na:

* typu desktop - nadające się głównie do użytku biurkowego, często o wątpliwym bezpieczeństwie i niskiej wydajności o bardzo wysokich wymaganiach sprzętowych.
* serwerowe - kładące nacisk na bezpieczeństwo i wydajność systemu, nie znajdziemy w nich aplikacji multimedialnych
* ogólnego użytku - posiadające setki pakietów tworzących bardzo rozległe zależności. Te dystrybucje mają przeważnie wysokie wymagania sprzętowe.

KateOS łączy wszystkie najlepsze cechy systemów wszystkich typów. Pomimo tego, że instalacja i konfiguracja systemu nie jest tak prosta jak w dystrybucjach biurkowych, to stabilność i wydajność jest nieporównywalnie wyższa.

System jest całkowicie bezpłatny i legalny, zawiera jedynie WOLNE oprogramowanie. Każdy może pobrać obrazy ISO płyt i użytkować KateOS na dowolnej ilości komputerów.

Z myślą o polskich użytkownikach twórcy KateOS zamieścili w dystrybucji skrypt - dostarczony przez jedną z użytkowniczek systemu - ułatwiający konfigurację neostrady. Nowe wydanie oznacza też naprawienie wykrytych błędów. Użytkownicy serii III powinni zaktualizować swój system narzędziem updateos.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-18 14:57:04 [Aktualizuj]
Napisano: 24.02.2021 22:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse