Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ubuntu.pl 6.12 Elokwentny Emu [i386] [.iso]

Ubuntu.pl 6.12 Elokwentny Emu [i386] [.iso] torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 17:21
Kategoria: Linux

Rozmiar: 648.12 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zespół ubuntu.pl przygotował system Ubuntu.pl 6.12 Elokwentny Emu. Jest to Ubuntu 6.10 Edgy Eft, przystosowany do polskich warunków i ukierunkowany na początkujących użytkowników. System już od pierwszych chwil komunikuje się z użytkownikiem w naszym ojczystym języku, a docelowo ma umożliwić pełne wykorzystanie komputera przez osoby nie posiadające dostępu do globalnej sieci.

Wyposażono go w zestaw kodeków (ze względów licencyjnych niektóre nie zostały włączone). Dzięki tej modyfikacji możliwe jest słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów DVD bez instalowania żadnych dodatkowych pakietów.
Wszystkie pakiety zostały zaktualizowane na dzień 13 grudnia.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt włączeniu programu UbuNeo.

Przeczytaj cały artykuł: http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?p=102948

Zródło:
http://jakilinux.org/newsy/ubuntupl-612-elokwentny-emu/
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-05 05:03:12 [Aktualizuj]
Napisano: 23.01.2022 22:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse