Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [DB] Naruto 214-215

[DB] Naruto 214-215 torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 17:14
Kategoria: Anime

Rozmiar: 275.07 MB
Seed'ów: 147
Leecher'ów: 43
Pobrań: 405839

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bohaterem serii jest chłopiec w wieku 12 lat o imieniu Naruto. Przed jego narodzinami były Hokage (Yondaime - czwarty Hokage), czyli wódz wioski, a zarazem najsilniejszy z ninja)stoczył walkę z potężnym Lisim Demonem (kyuubi). Aby uratować wioskę zapieczętował potwora w nowo narodzonym dziecku Naruto. Niestety, sam umiera, a po nim przejmuje władzę wcześniejszy Hokage (Sandaime - trzeci Hokage). Naruto nie wie, że ma w sobie zabójcę swoich (i nie tylko) rodziców. wychował się bez ich opieki, znienawidzony przez ludzi. Jego marzeniem jest zostanie Hokage, aby wszyscy w wiosce zaakceptowali jego istnienie. W serii jest dużo humoru, co nie znaczy że nie znajdzie się tu poważniejszych wątków.Kilka danych technicznych:
tytuł oryginalny - ナルト
gatunek - Action, Adventure, Martial Arts, Shounen, Super Power
odcinek - 214-215/???
typ pliku - avi
język - japoński
napisy - angielskie (hardsub)
grupa - Dattebayo
jakość - wysoka
źródło - DTV
rozdzielczość - 640x480
kodek wideo - XviD
kodek audio - MP3
czas trwania - 23 minuty
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-05 13:19:28 [Aktualizuj]
Napisano: 11.05.2021 10:04
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse