Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pacific Fighters [ENG]

Pacific Fighters [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 16:38
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.26 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Maddox Games
wydawca: Ubisoft

kategoria: symulatory / lotnicze

Data Premiery:
Świat: 26 października 2004
Polska: 28 stycznia 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 128
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 2 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza), 1.1 GB HDD.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1971

Opis Gry

Pacific Fighters to kolejny po znakomitym IL-2 Sturmovik i kilku dodatkach do niego (The Forgotten Battles, The Forgotten Battles - Ace Exp. Pack oraz Combat Over Europe) symulator lotu z czasów Wojny Światowej przygotowany przez studio Maddox Games. W dotychczasowych, wyżej wymienionych tytułach, mieliśmy możliwość uczestniczenia w walkach nad Europą, tym razem autorzy skupili się na zaciętych zmaganiach jakie miały miejsce w rejonie Pacyfiku.

Pilotując samoloty sił Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, bądź Imperium Japońskiego weźmiemy udział w wielu sławnych bataliach, w tym takich jak Bitwa o Midway, Bitwa o Guadalcanal czy o Iwo Jimę. W sumie w grze pojawia się ponad 40 maszyn, w kokpitach których można zasiąść, m.in.: F6F Hellcat, Zero, Supermarine Seafire, SBD Dauntless, Aichi Val, Mitsubishi G4M Betty i B-25 Mitchell. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii tej serii możliwe jest operowanie (startowanie i lądowanie) z pokładach lotniskowców w czasie walki.

Podczas działań wojennych toczymy zaciekłe potyczki myśliwskie, wykonujemy szereg nalotów bombowych i ataków torpedowych. Celami są zarówno wrogie samoloty, jak i flota nawodna oraz instalacje naziemne, fortyfikacje nabrzeżne czy pojazdy, czołgi, ciężarówki, itp. Wszystko to zostało zrealizowane przy użyciu mocno udoskonalonego silnika graficznego zastosowanego pierwotnie w IL-2 Sturmovik, co gwarantuje niezapomniane wrażenia audiowizualne. Ĺ?ącznie rozgrywka ma miejsce na 16 mapach drobiazgowo odzwierciedlających takie regiony jak Guadalcanal, Pearl Harbor i Singapur.

Prócz ciekawie zrealizowanego trybu singleplayer, Pacific Fighters oferuje również grę w trybie multiplayer (free-for-all, cooperative, itp.)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-15 21:35:41 [Aktualizuj]
Napisano: 11.05.2021 09:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse