Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Macromedia Dreamweaver MX [ENG] (Serial)

Macromedia Dreamweaver MX [ENG] (Serial) torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 16:32
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 47.67 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Dreamweaver to wyjątkowy program. Należy do rodziny edytorów WYSIWYG, ale od innych edytorów wyróżnia go czystość kodu. Interfejs Dreamweavera jest prosty, intuicyjny i w pełni konfigurowalny, poprzez zastosowanie palet i pasków narzędzi. Swietne narzędzie zarówno dla "zielonych" w HTML, jak i profesjonalistów. Najważniejszą nowością w programie jest lepsza obsługa i wsparcie dla XHTML oraz CSS. Uproszczono także budowę skryptów typu server-side - PHP i ColdFusion oraz poprawiono walidację kodu. Wraz ze zwiększeniem możliwości programu rosną niestety także jego wymagania. Nie ma co mysleć o wygodnej pracy bez procesora 500 MHz i 128 MB ramu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-12-05 19:57:49 [Aktualizuj]
ika140
ika140
Napisano: 2010-09-23 17:34
 
seeda dajcie
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse