Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Akademia Szybkiego Czytania 2.2.1.7 PL [Złota Edycja]

Akademia Szybkiego Czytania 2.2.1.7 PL [Złota Edycja] torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 16:30
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 2.25 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Specjalne wydanie programu do nauki szybkiego czytania, przygotowane dla czytelników PC World Komputera. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie, służące do opanowania techniki błyskawicznego czytania ze zrozumieniem. Wystarczy poświęcić 7 minut dziennie na naukę lub wybrać metodę tzw. nauki wymuszonej, której efekty odczuwa się już po pierwszym użyciu programu. Prawie wszyscy użytkownicy już pierwszego dnia zauważyli, że czytają o 15 procent szybciej!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-15 21:46:32 [Aktualizuj]
qq76
qq76
Napisano: 2009-11-07 13:05
 
no ok ściągnąłem program no ale jak sie zalogować, jesli nie można stworzyć profilu bo pole hasło jest nieaktywne ??
kasiasuchecka16
kasiasuchecka16
Napisano: 2010-04-14 14:53
 
czemu to sie nie sciaga ??
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse