Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PGP Desktop Professional v9.5.2 [Multilingual] [Patch] [Keygen] [WinXP]

PGP Desktop Professional v9.5.2 [Multilingual] [Patch] [Keygen] [WinXP] torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2006 16:29
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 82.27 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1110

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info:
PGP Desktop Professional v9.5.2 [Multilingual] [Patch] [Keygen] [WinXP]

Opis:
PGP pozwala szyfrować i deszyfrować przesyłane wiadomości, podpisywać je cyfrowo, weryfikować autentyczność nadawcy (pod warunkiem że ten także korzysta z PGP) i zarządzać kluczami.

Weryfikacja kluczy opiera się o sieć zaufania (web of trust).

Program w wersji komercyjnej oprócz szyfrowania korespondencji elektronicznej pozwala na tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków (Virtual Disk), tworzenie zaszyfrowanych archiwów (PGP Zip) oraz w najnowszej wersji pozwala zaszyfrować całą fizyczną zawartość dysku twardego (PGP Whole Disk). Wersja ta udostępnia również możliwość przechowywania klucza prywatnego na zewnętrznym kluczu sprzętowym co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 12:09:45 [Aktualizuj]
Napisano: 11.05.2021 09:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse