Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WinXP Manager 5.0.4 [ENG] + keygen

WinXP Manager 5.0.4 [ENG] + keygen torrent
Dodał: Anonimowy
20.12.2006 14:46
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 4.94 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WinXP Manager to program, który pomoże Ci utrzymać porządek w systemie Windows XP, pozwala na optymalizację ustawień. Dzięki tej aplikacji możemy uzyskać wszystkie informacje o naszym systemie i zainstalowanych programach. Za jego pomocą skonfigurujemy przeglądarkę Internet Explorer, zainstalujemy / odinstalujemy programy. Można również dostosować ustawienia pulpitu.

Aplikacja składa się z 45 małych aplikacji połączonych w całość. Dzięki temu programowi system staje się stabilniejszy, szybszy oraz bezpieczniejszy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 12:12:00 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 09:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse