Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: EyeToy: Kinetic Combat

EyeToy: Kinetic Combat torrent
Dodał: jacrem6207
15.12.2006 13:49
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.64 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 4
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
EyeToy: Kinetic Combat jest kolejną grą dla PlayStation 2, współpracującą ze specjalną kamerą. Odbywa się to na zasadzie przechwytywania ruchów gracza i przenoszenia ich do wirtualnej rzeczywistości razem z jego wizerunkiem. Tym razem tematem przewodnim są sztuki walki rodem z Dalekiego Wschodu. Konkretnie mowa o stylu Hung Gar, wywodzącym się z południowych Chin.

Dzięki omawianej grze możemy więc nauczyć się ponad dwustu ruchów w ramach wspomnianej techniki walki. Wszystkie one zostały zaimplementowane przy współpracy z profesjonalistami w dziedzinie Hung Gar. Jednak tylko ścisłe trzymanie się wyświetlanych na ekranie wskazówek oraz oczywiście odpowiednia sprawność fizyczna pozwala na opanowanie pełnego spektrum ruchów.

Dzięki EyeToy: Kinetic Combat możemy odbyć czterostopniowe szkolenie w zakresie Hung Gar. Każdemu etapowi przyporządkowano inne zwierzę – począwszy od smoka (wprowadzenie), poprzez tygrysa (trenowanie siły) i modliszkę (ćwiczenie zręczności i równowagi), a skończywszy na feniksie (łączenie wszystkich poznanych zagadnień w spójną całość). Ponadto troje wirtualnych instruktorów (Matt, Anna i Leon) może przeprowadzić z nami szesnasto tygodniowy kurs ogólnorozwojowy przy dynamicznej ścieżce muzycznej. Tę ostatnią tworzy około siedemdziesiąt kawałków z gatunku house, hip hop, electro itp. Dodatkowo istnieje opcja przygotowywania własnego programu treningowego.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-04-13 23:18:41 [Aktualizuj]
wladcak
wladcak
Napisano: 2008-08-01 01:10
 
niby tyle seedów i nic mi nie ciagnie
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse