Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mów mi tato - Off the Black *2006* [DVDRip-CiNE0S] [lektor PL]

Mów mi tato - Off the Black *2006* [DVDRip-CiNE0S] [lektor PL] torrent
Dodał: sowa666
19.11.2006 20:52
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 297.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Mów mi tato - Off the Black *2006*

gatunek: dramat
kraj: USA
rok produkcji: 2006
czas trwania: 90 min
premiera, dystrybutor: dvd (Polska, rental): 26.10.2006, Vision

reżyseria: James Ponsoldt
scenariusz: James Ponsoldt

Opis:

Ray wiódł beztroskie samotne życie aż do chwili, gdy lekarz zawiadomił go, iż właśnie nadchodzi jego kres. Dopiero wtedy Ray uzmysłowił sobie jak pusta i pozbawiona sensu była jego dotychczasowa egzystencja. Wtedy właśnie pewnej nocy przyłapał w swoim garaży nastoletniego włamywacza. Przerażony chłopak obiecał, że w zamian za niewzywanie policji gotów jest wyświadczyć Rayowi każdą przysługę. Ray składa mu więc propozycję nie do odrzucenia: chłopak pojedzie wraz z nim na spotkanie absolwentów liceum, na którym będzie udawał jego syna. Tak zaczyna się pełna humoru, wzruszająca podróż w poszukiwaniu utraconego sensu życia.

Obsada:

Trevor Morgan jako Dave Tibbel
Timothy Hutton jako Tom Tibbel
Sally Kirkland jako Marianne Reynolds
Nick Nolte jako Ray Cook
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-28 10:26:16 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 16:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse