Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zabójczy Numer - Lucky Number Slevin (2006) [DVDRip-CiNE0S-HT] [Lektor PL]

Zabójczy Numer - Lucky Number Slevin (2006) [DVDRip-CiNE0S-HT] [Lektor PL] torrent
Dodał: sowa666
19.11.2006 20:43
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 351.22 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: USA
gatunek: Komedia kryminalna
data premiery: 2006-08-18 (Polska) , 2006-02-24 (Świat)
reżyseria Paul McGuigan
scenariusz Jason Smilovic
zdjęcia Peter Sova
muzyka Joshua Ralph
od lat: 15
czas trwania: 110

Opis:

Mistrzowska obsada plus rewelacyjny film równa się genialne połączenie. Zacznijmy od prologu - najpierw nietypowa opowieść niejakiego Smitha (B.Willis) skierowana do nieznajomego siedzącego w poczekalni bliżej nieokreślonego lotniska. Później niejaki Slevin (J.Garnett) jest przez pomyłkę wzięty za hazardzistę winnego dwóm szefom lokalnej mafii bardzo grubą kasę. Obaj szefowie - czarnoskóry The Boss (M.Freeman) oraz żydowski rabin Shlomo (B.Kingsley) - od wielu lat żyją w nienawiści do siebie i obaj prawie w tym samym czasie z jakichś powodów chcą czegoś od nieznajomego Slevina. Niemalże kompletnie obojętny na to co się dzieje wokół Slevin, zostaje wmanewrowany w intrygę, która posiada bardzo wiele płaszczyzn i jedynym jego sprzymierzeńcem w tym wszystkim jest jego nowa sąsiadka Lindsey (L.Liu).

Obsada:

Bruce Willis - Pan Goodkat
Josh Hartnett - Slevin
Lucy Liu - Lindsey
Morgan Freeman - Szef
Ben Kingsley - Shlomo
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-20 17:19:28 [Aktualizuj]
daniel2-2
daniel2-2
Napisano: 2007-09-13 22:19
 
film jest super polecam
kacha44
kacha44
Napisano: 2007-11-24 19:41
 
film rewelacyjny pod każdym względem,dla fanów B.Willisa pozycja obowiązkowa.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse