Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: XBOX -Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball [DVD] [ALIEN]

XBOX -Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball [DVD] [ALIEN] torrent
Dodał: Maly
05.11.2006 11:57
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.70 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball

producent: Team Ninja
wydawca: Microsoft Entertainment
kategoria: sportowe / siatkówka


Data Premiery:
Europa (PAL): 28 marca 2003
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 22 stycznia 2003


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 16+
nośnik: 1 DVD

Xtreme Beach Volleyball” to alternatywna gra z serii „Dead or Alive”. Nie jest to już bowiem trójwymiarowa bijatyka, lecz gra sportowa z wieloma dodatkowymi elementami.

Firma Tecmo przeniosła tutaj najlepsze elementy swojego przeboju. Z ringu walka trafiła na tropikalną plaże wyspy Zacka - jednego z bohaterów poprzednich części. W grze dostępnych jest w sumie dziewięć ubranych w bikini pań, z czego osiem znamy z poprzednich edycji gier z serii „Dead or Alive”, zaś jedna zawodniczka – Lisa jest zupełnie nową postacią. Wszystkie panie zostały zaproszone do specjalnego kurortu wypoczynkowego. Kiedy do niego docierają okazuje się, że Zacka nie ma i dwutygodniowy turniej siatkówki plażowej nie odbędzie się. Tym samym nie pozostaje im nic innego jak wykorzystać okazję na doskonały odpoczynek i samemu zorganizować sobie wolny czas.

Gracz podejmuje opiekę nad jedną z wybranych pań. Musi ją poprowadzić do wygranej w różnych konkurencjach. Poza grą w siatkówkę na wyspie czeka na nas wiele nie mniej interesujących zajęć. Dla odprężenia można zarobić sporo pieniędzy bawiąc się w kasynie. Możemy także spróbować zachęcić do współpracy inną zawodniczkę, z którą razem pokonamy rywalki. Aby lepiej zżyć się ze swoją wirtualną postacią można przebierać ją w 30 różnych zestawów ubrań. Oczywiście nie wszystkie muszą jej się spodobać. Trzeba, więc uważać na podejmowane decyzje. Postacie, bowiem zostały obdarzone specjalnym systemem odpowiedzialnym za ich sztuczną inteligencję. Co za tym idzie każda z nich posiada swój własny charakter i w różny sposób potrafi zareagować na nasze zachowania.

Gra wykorzystuje usprawniony silnik graficzny z „Dead or Alive 3”. Dzięki czemu akcja gry toczy się o różnych porach dnia zawsze w oprawie realistycznego cieniowania i efektów świetlnych. Ponadto na potrzeby produkcji opracowano wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową oraz odgłosy wybrzeża. Soundtrack „Xtreme Beach Volleyball” zawiera utwory takich artystów jak Bob Marley, Christina Aguilera oraz Spice Girls. Dodatkowo gracze mogą wgrać na dysk twardy konsoli własne utwory i odtwarzać je w trakcie gry.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-05-06 11:37:09 [Aktualizuj]


kyksek
kyksek
Napisano: 2008-01-09 22:53
 
Elo ! Wypakowywuję RAR który jest jeszcze jeden a następnie chcę wypakować ten drugi i wychodzi błąd. Ściągam to już 3 raz z 3 strony z torrentami i za każdym razem to samo. Co to ma być ?! Jak ktoś się uporał z tym problemem to proszę o kontakt GG 11871909. Zgóry dziękuję.
kyksek
kyksek
Napisano: 2008-01-12 13:34
 
Siem. Udało mi się rozwiązać ten problem. Jak by co to proszę śmiało pisać na moje GG z pewnością odpowiem . Nawet jak będę Niedostępny, bo potrafię 10 razy dziennie usiąść na kompa na 5 min. Na pewno odpiszę. Jeszcze raz moje GG 11871909.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse