Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: NHL 2K7 [PAL] [MULTi5]

NHL 2K7 [PAL] [MULTi5] torrent
Dodał: Anonimowy
30.10.2006 18:36
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.46 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 18
Pobrań: 5396

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
NHL 2K7

producent: 2K Sports
wydawca: 2K Sports
kategoria: sportowe / hokej

Data Premiery:
Europa (PAL): 27 października 2006
Polska: 10 listopada 2006
USA (NTSC): 02 października 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-10
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB, Multitap, Network Adaptor.

Screeny: http://www.gamershell.com/ps2/nhl_2k7/screenshots.html

NHL 2K7 to kolejny symulator hokejowy z serii, konkurencyjnej w stosunku do cyklu, pochodzącego ze stajni Electronic Arts. Możemy się tutaj wcielić w trenera dowolnej drużyny z najpopularniejszej ligi świata, czyli tytułowej National Hockey League.

Daniem głównym w NHL 2K7 jest tryb kariery, w którym prowadzimy wybraną ekipę przez kolejne sezony NHL. Podczas rozgrywki zatrudniamy nowych graczy, szukamy młodych talentów i radzimy sobie z kontuzjami naszych hokeistów. W trakcie sezonu czeka na nas szereg niespodzianek, które mają na drużynę dobry bądź zły wpływ. Na przykład, gdy jeden z zawodników podpisuje kontrakt z firmą, produkującą napoje energetyzujące, jego statystyki wzrastają na kilka meczów. Natomiast jeśli dopada go zmęczenie, cechy spadają na pewien czas.

Zwolennikom rozgrywki wieloosobowej NHL 2K7 oferuje sporo atrakcji. Za pomocą zawartego tu trybu multiplayer możemy utworzyć sieciowe ligi bądź turnieje, w których brać udział może od czterech do trzydziestu zespołów. Emocji może też dostarczyć zabawa w zawarte tutaj mini-gry. Ponadto autorzy odświeżyli nieco model samej rozgrywki. Teraz mamy lepszą kontrolę nad zawodnikami, sterowanie nimi jest teraz prostsze i bardziej realistyczne. Dotyczy to zarówno jazdy na łyżwach, starć z rywalami, jak i strzałów na bramkę. Poprawiła się animacja hokeistów, dzięki czemu gra wygląda teraz niemal jak telewizyjna transmisja.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-10 17:48:02 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 15:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse