Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Jurassic Park I,II,III (1993-2001) DVDRip HQ

Jurassic Park I,II,III (1993-2001) DVDRip HQ torrent
Dodał: Anonimowy
29.10.2006 20:57
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 1.75 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jurassic Park
produkcja: USA gatunek: Przygodowy , Sci-Fi
data premiery: 1993-09-03 (Polska) , 1993-06-09 (Świat)
reżyseria Steven Spielberg (I) scenariusz Michael Crichton , David Koepp zdjęcia Dean Cundey (więcej...) muzyka John Williams (I) (więcej...) na podstawie: powieści Michaela Crichtona od lat: 15 czas trwania: 127

Opis:

Multimilioner John Hammond (Richard Attenborough) kupuje wyspę u wybrzeży Kostaryki aby stworzyć na niej rezerwat przytody połączony z parkiem rozrywki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że główną atrakcją parku mają być... żywe dinozaury.
Grupa naukowców korporacji Hammonda InGen, zajmującej się badaniami genetycznymi opracowała metodę odzyskiwania krwi dinozaurów z moskitów zatopionych w żywycy miliony lat temu. Z uzyskanej w ten sposób krwi wyodrębniane jest DNA dinozaurów, a stamtad już niedaleka droga do przywrócenia do życia po 65 milionach lat tych prehistorycznych gadów.
Podczas budowy parku dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Jeden z pracowników zostaje zagryziony przez dinozaura. W związku z tym, akcjonariusze InGenu w obawie przed kolejnymi wypadkami i co za tym idzie, pozwami o milionowe odszkodowania, chcą wycofać się z finansowania przedsięwzięcia.
Hammond, który z ogromną determinacją pragnie spełnić swoje marzenie, jakim jest powstanie Parku Jurajskiego, zamierza dowieść przed akcjonariuszami bezpieczeństwa parku. Będą mu do tego jednak potrzebne opinie grupy specjalistów.
Tak więc na wyspę wyruszają wraz z Hammondem: paleontolog Alan Grant (Sam Neill), matemetyk Ian Malcolm (Jeff Goldblum), paleobotanik Ellie Sattler(Laura Dern) i prawnik Donald Gennaro (Martin Ferrero). Na wyspie dołączają do nich wnuki Hammonda Tim (Joseph Mazello) i Lex (Ariana Richards).
Jednak już od samego początku wyprawy zaczynają się problemy. W kierunku wyspy zmierza huragan, a tymczasem wszystkie zabezpieczenia przestają działać...

Jurassic Park II
produkcja: USA gatunek: Przygodowy , Sci-Fi
data premiery: 1997-09-05 (Polska) , 1997-05-19 (Świat)
reżyseria Steven Spielberg (I) scenariusz Michael Crichton , David Koepp zdjęcia Janusz Kamiński (I) (więcej...) muzyka Michael Giacchino , John Williams (I) (więcej...) na podstawie: powieści Michaela Crichtona od lat: 12 czas trwania: 129

Opis:

Minęły cztery lata od likwidacji Parku Jurajskiego. Firmę Johna Hammonda przejął jego siostrzeniec, Peter Ludlow. Od uczestników zdarzeń na Isla Nublar kupiono milczenie. Jedynie doktor Ian Malcolm starał się wyciągnąć fakty na światło dzienne, ale został uznany za szarlatana i wariata. Tymczasem okazuje się, że istnieje druga wyspa pełna prehistorycznych gadów - i zarówno Hammond jak i Ludlow z miejsca dostrzegają konkretne zyski, jakie może przynieść im wysłanie tam własnej ekspedycji...

Jurassic Park III
produkcja: USA gatunek: Przygodowy , Sci-Fi
data premiery: 2001-08-31 (Polska) , 2001-07-16 (Świat)
reżyseria Joe Johnston (I) scenariusz Michael Crichton , Alexander Payne (I) zdjęcia Shelly Johnson (I) (więcej...) muzyka John Williams (I) , Don Davis (I) (więcej...) na podstawie: książki Michaela Crichtona od lat: 15 czas trwania: 92

Opis:

Kilka lat później, po pierwszej przygodzie Dr Alana Granta (Sam Neil), światowego autorytetu paleontologii z przywróconymi do życia dinozaurami, na wykopaliskach pojawia się Paul Kirby (William H. Macy), który podaje się za bardzo bogatego człowieka. Wraz ze swoją żoną Amandą (Tea Leoni) proponują Grantowi i jego asystentowi Billemu (Alessandro Nivola) wspólną wycieczkę lotniczą nad wyspą Isla Sorna (Isla Sorna jestpozostałością po ośrodku korporacji InGen należącej do ekscentrycznego milionera Hammonda, gdzie dokonywano eksperymentów genetycznych przywracających do życia wymarłe miliony lat temu dinozaury). Chcą w ten sposób uczcić rocznicę ślubu. W zamian obiecują fundować wykopaliska i badania potwierdzających teorię o inteligencji Velociraptorów. Wobec takiej propozycji Grant zgadza się. Jednak to, co miało być beztroską wycieczką i zwykłym kaprysem bogaczy, szybko przeradza się w prawdziwy koszmar. Podróżnicy muszą przymusowo lądować na wyspie. Gdy okazuje się, że prawdziwym celem wyprawy jest odnalezienie zaginionego na wyspie, 14-letniego syna Kirbych - Erica (Trevor Morgan), którzy na dodatek wcale nie są milionerami - Grant musi przywołać całą swoją wiedzę, spryt i odwagę aby ujść z tej przygody cało i uratować niewinnych ludzi przed krwiożerczymi bestiami, które panują na całej wyspie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-07 13:56:59 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse