Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 (Sparking! NEO) fulldvd (jap)

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 (Sparking! NEO) fulldvd (jap) torrent
Dodał: Anonimowy
08.10.2006 19:29
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.46 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 (Sparking! NEO)

Developer: Namco Bandai
Release Date: 10.2006
Publisher: Atari
Genre: Action
Website: dbzs-neo.jp

Screeny: http://www.jucaushii.ro/gamespace_1561_Dragon_Ball_Z_Budokai_Tenkaichi_2_Sparking_NEO.html

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 (Sparking! NEO) umożliwiający nam kolejne spotkanie z bohaterami niezwykle popularnego, kultowego już uniwersum Dragon Ball, znanego z komiksów, seriali telewizyjnych i wielu gier, wydanych na kilku konsolach.

Po raz kolejny mamy do czynienia z połączeniem elementów cRPG oraz akcji i przede wszystkim bijatyki. Tym razem twórcy gry przygotowali intrygę, która umiejętnie łączy wątki i postaci, znane z serii Dragon Ball Z i Dragon Ball GT. Bohaterowie podróżują, działają i walczą w piętnastu rozległych trójwymiarowych środowiskach. Wiele elementów na poszczególnych planszach może być użyte bądź zniszczone podczas pojedynków.

Jest to najnowsze wydanie Dragon Ball Z Sparking NEO na ps2 Otoz gra wyszla w produkcje 5 Listopada 2006
I niestety nie moglem znalezc opisu w polskich stronach a takze w angielskich.
Moge powiedziec,ze jest to Jakby Druga czesc Dragon Ball Z Budokaui tenkaichi 2.
Otoz gra jest bardziej dopracowana niz jej poprzedniczka,ulepszone specjale,a takze okolo 2x wiecej postaci do wyboru :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-29 13:05:37 [Aktualizuj]
lobo42
lobo42
Napisano: 2007-09-15 12:08
 
niechodzi iak sie pobiera z torenta ???????
VeryLuckyMan
VeryLuckyMan
Napisano: 2008-06-21 10:20
 
W sumie wystawione jest, miałem na myśli, żeby ktos poseedował. :P Jak ściągnę, to też będę seedował, ale dajcie najpiewr pobrać. :P
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse