Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dj Shog - Another World [AVI]

Dj Shog - Another World [AVI] torrent
Dodał: RaFaL
24.09.2006 10:23
Kategoria: Teledyski/Koncerty

Rozmiar: 25.75 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
!!! ALIEN !!!

Opis:
Dj Shog urodził się w Hamburgu. Znany jest tekże jako Sven Greiner. Jest indywidualnością sceny klubowej północnych Niemiec. Największą popularność zdobył w Jam Club (Kiel), Road-House (Heide), Trace (Rendsburg), Riders CafĂŠ (Luebeck) oraz Traumfabrik (Kiel). Po udziale w Technics DJ-Set Tour w 2001 roku wraz z Cosmic Gate, Beam&Yanou, Green Court i DJ Errik rok 2002 również rozpoczął od trasy Technics DJ-Set, występował wraz z CJ Stone i Green Court. Podobnie w tym roku Dj Shog ze swoimi kompilacjami odwiedza dobrze znane kluby nie tylko w Niemczech, ale też za granicą, jak Ibiza, Austria i Polska.

Info:
Wykonawca: Dj Shog
Tytuł: Another World
Gatunek: Trance
Jakość: Dobra
Plik: AVI
Rozmiar: 25,7mega
Rozdzielczość: 448x336
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-19 14:46:00 [Aktualizuj]
Napisano: 14.04.2021 07:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse