Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mac OS X 10 4 7 AMD Intel (JaS) ISO Repack 1479080 1228

Mac OS X 10 4 7 AMD Intel (JaS) ISO Repack 1479080 1228 torrent
Dodał: Anonimowy
22.09.2006 16:13
Kategoria: Mac

Rozmiar: 2.90 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Mac OS X to złożony system operacyjny dla komputerów Macintosh opracowany w roku 2000 w firmie Apple Computer. Litera X w nazwie oznacza 10 wersję systemu Mac OS, jednak Mac OS X jest systemem o całkowicie odmiennej budowie niż poprzednie wersje Mac OS.
Mac OS X powstał w oparciu o mikrojądro Mach oraz usługi i narzędzia zaczerpnięte z projektów NetBSD oraz FreeBSD. Jego podstawą jest opracowany w Apple Computer system operacyjny Darwin. Graficzny interfejs użytkownika nosi nazwę Aqua i jest własnym rozwiązaniem opracowanym przez Apple z wykorzystaniem doświadczeń i wzorów z poprzednich systemów tej firmy. Apple udostępnia także własną wersję X Window System (graficzny system okienkowy).

Główne cechy tego systemu to: wbudowane narzędzia sieciowe, możliwość uruchamiania programów napisanych dla wcześniejszych wersji systemu Mac OS, możliwość w łatwy sposób wykorzystania oprogramowania stworzonego dla systemów uniksowych (zwłaszcza typu BSD), format PDF jako podstawa interfejsu graficznego, przemysłowej jakości system zarządzania kolorem, wydajny silnik OpenGL.

Podobnie jak poprzednie systemy Apple, Mac OS X niesie wiele innowacji i w wielu dziedzinach kształtuje współczesną ewolucję oraz modę graficznych systemów operacyjnych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-23 22:50:13 [Aktualizuj]
lukaszkoscielski
lukaszkoscielski
Napisano: 2007-09-04 13:08
 
witam jestem nowy jak sciagnac ten plik pobrałem i odpaliłem w torrencie ale nie zasysa na dysk i nie mam pojecia czy cos jeszcze musze kliknac....prosze o pomoc
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse