Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.
Regulamin wortalu BitNova.info
 1. Ostrzeżenie
 2. Informacje ogólne
 3. Rejestracja
 4. Komentarze
 5. Banicja
 6. Dotacje
 7. Administratorzy
Ostatnia aktualizacja regulaminu: 29.11.2010


 1. OSTRZEŻENIE
 2. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o interesy właścicieli praw autorskich. Mimo to niektóre pliki torrent znajdujące się w wyszukiwarce mogą być chronione prawem autorskim, a korzystanie z nich wymagać zakupu odpowiednich licencji. Jeśli pobrałeś takie pliki torrent, a nie chcesz kupować licencji prosimy o usunięcie ściągniętych plików. Zachowanie ich na dysku złamie Prawa Autorskie i może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne. Wortal nie ma na celu rozpowszechniania piractwa. Decyzję, co zrobić z nielegalnymi plikami pozostawiamy użytkownikom. Administratorzy Wortalu nie ponoszą odpowiedzialności za działania użytkowników. Jeśli jesteś właścicielem Praw Autorskich do pliku torrent, który znajduje się w naszej wyszukiwarce, powiadom nas o tym. Możesz dodawać tylko te pliki torrent, do których posiadasz odpowiednie prawa pozwalające na rozpowszechnianie. 3. INFORMACJE OGÓLNE
  1. Załoga Wortalu czuwa nad jego sprawnym i nieprzerwanym działaniem, zapewniając komfortowe korzystanie.
   NIE PODWAŻAJ ICH DECYZJI.
   W rozmowie wyrażaj się kulturalnie, dokładnie wyjaśniając problem.
  2. Nieodpowiednie zachowanie na Forum powoduje blokadę konta w Wortalu.
  3. Administratorzy i Moderatorzy są po to, aby udzielić Ci pomocy, więc nie staraj się ich obrazić, bo skutek będzie odwrotny.
  4. Mają prawo do usunięcia / edycji / przeniesienia / zamknięcia tematu, postu lub komentarza jeśli jest on sprzeczny z ogólnymi zasadami regulaminu.
  5. Zanim napiszesz PW do kogoś z Załogi, upewnij się, że odpowiedzi nie znajdziesz w FAQ, Regulaminach lub na Forum.
  6. Obowiązuje zakaz spamowania zarówno w postach na Forum jak i w Wortalu w ShoutBox'ie, w komentarzach do pozycji oraz wiadomościach wysyłanych poprzez PW, wywoływania efektu flamewar oraz floodowania i trollingu.
 4. REJESTRACJA
  1. Rejestracja w Wortalu BitNova.info jest w pełni darmowa.
  2. Użytkownikom wolno zakładać tylko jedno konto, za wyjątkiem korzystania z jednego IP przez kilka osób. O takim fakcie należy powiadomić Administratora Wortalu. Brak informacji i zlokalizowanie kilku kont na jednym adresie IP, będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem kont, bez powiadomienia użytkownika.
  3. Zarejestrowany użytkownik może pobierać torrenty, czytać i pisać komentarze, korzystać z Forum, wstawiać nowe torrenty.
  4. Użytkownik zgadza się na otrzymywanie treści informacyjnych oraz reklamowych wysyłanych przez Administrację Wortalu na adres email podany podczas rejestracji.
  5. Nick wybierany podczas rejestracji nie może zawierać wulgaryzmów oraz nie może w żaden sposób obrażać członków Załogi, użytkowników korzystających z Wortalu i Forum, jak również innych osób. Zabrania się wybierania loginów (lub podobnych): Admin, Administrator, Moderator, Uploader, Vip, User, jak również loginów podobnych do tych z których korzysta Załoga Wortalu.
  6. Nie odpowiadamy za szkody wyrządzone przez osoby trzecie, korzystające z Twojego konta.
  7. Administracja zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytkownika zgodnie z zasadami GIODO.
  8. Każda osoba może korzystać tylko z 1 konta użytkownika.
  9. Użytkownik może usunąć swoje konto, kontaktując się (PW, mail) z Administratorem Wortalu podając swój login. Konto zostanie usunięte w ciągu najbliższych 48 godzin.
 5. KOMENTARZE
  1. Każdy zarejestrowany Użytkownik Wortalu może dodać komentarz do każdego torrenta oraz newsa znajdującego się na stronie.
  2. Kolejny komentarz do tej samej pozycji można dodać po upływie 10 minut od wpisania poprzedniego.
  3. Komentarze są stale monitorowane. Użytkownicy nie mogą przeklinać, spamować oraz prowokować innych użytkowników w komentarzach.
  4. Za pomocą funkcji Zgłoś komentarz (Zgłoś) można raportować komentarze niezgodne z regulaminem. Dbajmy wspólnie o porządek w Wortalu.
  5. Staraj się pisać poprawną polszczyzną, unikać literówek, błędów ortograficznych i stylistycznych. Pisz swój komentarz, post, wiadomość PW w sposób staranny. Przed wysłaniem przeczytaj. Jeżeli nie jesteś pewien pisowni, sprawdź jej poprawność np w Wordzie lub internetowym slowniku ortograficznym .
  6. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz...
  7. W komentarzach zabrania się:
   • pisania spoilerów (pozycje filmowe, audiobooki, ebooki);
    (Spoiler (ang. to spoil - psuć) to informacje zdradzające ważne elementy fabuły filmu/serialu np. zakończenie, kto zabił, kto zginął. Inaczej mówiąc są to szczegóły, mogące popsuć zabawę tym, którzy nie widzieli filmu/serialu,którzy nie czytali książki.);
   • pisania tekstów w stylu "gdzie jest seed", "dlaczego nikt tego nie seeduje" i tym podobnych;
   • pisania próśb o wstawienie jakiejś pozycji;
   • krytykowania Uploadera, dzięki nim jest tak wiele pozycji do pobrania, zawsze możesz wybrać inną lub w ogóle nie pobierać;
   • pisania z użyciem Caps-Lock;
   • poruszania spraw prywatnych, załatwiaj je poprzez PW (Prywatna Wiadomość).
 6. BANICJA
  1. Za naruszanie regulaminu mogą być udzielone ostrzeżenia - WARN.
   Za rażące lub czterokrotne naruszenie regulaminu konto użytkownika zostaje zablokowane.
  2. W szczególności nie będą tolerowane następujące zasady:
   • zabronione jest przeklinanie bądź używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe (komentarze, Forum, PW, ShoutBox);
   • obrażanie innych Użytkowników (komentarze do torrentów, Forum, SoutBox);
   • zabronione jest podawanie w komentarzach i opisach torrentów, na Forum i w SoutBox'ie adresów stron warezowych, torrentowych, z crackami, reflinków;
   • zabronione jest wstawiania zawirusowanych plików, z trojanem, lub uszkodzonych (użytkownik jest zobowiązany sprawdzić udostępniany materiał przed dokonaniem uploadu);
   • nie wolno wpisywać komentarzy, które nie mają nic wspólnego z danym releasem;
   • dwukrotne wstawienie tzw. "fake'ów" lub niedziałających, bądź uszkodzonych pozycji; (*)
   • wstawienie pozycji zabezpieczonej hasłem, bez jego podania w opisie; (*)
   • korzystanie z kilku kont w Wortalu;
   • ponad sześciomiesięczna bezczynność konta może spowodować, iż zostanie ono usunięte;
   • reklamowanie innych stron w opisach pozycji, komentarzach, profilu,Forum;
   • nie stosowanie się do upomnień Administratorów bądź Moderatorów Wortalu.
   • (*) nie dotyczy rangi Uploader
 7. DOTACJE
  1. Dotacja jest dobrowolną formą pomocy, która zostanie wykorzystana na dalszy rozwój serwisu.
  2. Płatności realizowane są za pomocą przelewów bankowych.
  3. Płatności księgowane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych oraz świąt.
  4. Płatności nie są usługą subskrypcyjną i ponowienie płatności może zostać wykonane tylko i wyłącznie po świadomej zgodzie użytkownika.
 8. ADMINISTRATORZY WORTALU BitNova.info:
  1. zobowiązują się do ochrony danych osobowych użytkowników przed niepowołanymi osobami;
  2. mogą usunąć konto bez podania przyczyn tej decyzji, na prośbę użytkownika lub z powodu zbyt długiej nieaktywności użytkownika w serwisie;
  3. mogą w dowolnej chwili zmienić regulamin Wortalu, jeśli użytkownik nie zgadza się z treścią nowego regulaminu powinien zgłosić się do Administratora w celu usunięcia konta;
  4. zobowiązują się do usuwania plików chronionych prawami autorskimi, na prośbę właściciela praw autorskich.Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse