Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.
Nie przyznajemy już punktów za poleconych
W związku z wykryciem oszustw w programie partnerskim, podjęliśmy decyzję o zablokowaniu gratyfikacji za polecanie serwisu. Od dnia dzisiejszego darmowe punkty można zdobywać jedynie poprzez dodawanie nowych pozycji do katalogu.

Czytany: 10932 | Dodano: 03.11.2017 12:05
Dotacje SMS ponownie uruchomione
Po około tygodniowej przerwie ponownie uruchmiliśmy możliwość wpłacania dotacji przez SMS. Co ważne zmieniła się treść, którą należy umieścić w wysyłanym SMS. Za utrudnienia przepraszamy

Czytany: 21961 | Dodano: 15.10.2013 15:04
Dotacje w BitCoin
Wprowadziliśmy opcję wpłaty dotacji w wirtualnej walucie BitCoin. Zaletą tej formy płatności to przede wszystkim zachowanie pełnej anonimowośi dla wpłacającego. Na tą chwilę jest to również jedyny sposób wpłaty dotacji dla osób nie mających polskiego konta i telefonu.
Jako, że jest lato i wiążą się z tym różne wydatki wprowadziliśmy także mniejsze progi dla uzyskania rangi PREMIUM.

Czytany: 17775 | Dodano: 10.07.2013 21:12
[1] 2 3 ... 12 13 14 | Dalej »
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse