Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Generator MagnetLink BitTorrent

Czym jest BitTorrent MagnetLink?

MagnetLink jest to link prowadzący do danego pliku w sieci BitTorrent. Jego zaletą jest to, że nie wymaga znajomości dokładnego linku do pliku torrent na serwerach danej strony, a wystarczy jedynie znajomość wartości info_hash danego pliku. Znając tą wartość możemy pobierać dowolne pliki nawet z płatnych stron.
Aby wygenerować magnetlink wystarczy w powyższym polu podać info_hash torrenta lub link do strony z torrentem i wcisnąć przycisk "Generuj". W przypadku opcji z podawaniem linku do strony trzeba pamiętać, że dana strona musi gdzieś udostępniać info_hash torrenta, w przeciwnym razie operacja się nie powiedzie.
MagnetLink można otworzyć w większości popularnych klientów torrent np. uTorrent lub Vuze. Po otwarciu linku w programie należy wskazać lokalizację, gdzie będą pobierać się pliki i chwilę zaczekać na pobranie pliku torrent. Dopiero po tym zacznie się pobieranie faktycznego pliku na dysk.
Wygenerowanie magnetlinku kosztuje 1 punkt, czyli tyle samo co pobranie dowolnego pliku z naszej strony.

Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse