Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Pomóż nam...

Jeśli nasz wortal podoba Ci się i zależy Ci na jego dalszym rozwoju oraz istnieniu możesz nas wspomóc dowolną kwotą pieniędzy. Zapewniamy, że pieniądze zostaną przeznaczone na dalszy rozwój strony. Ponadto pokryją część kosztów związanych z utrzymaniem strony (płatne co miesiąc: dwa serwery dedykowane + koszty administracyjne + domena), które to ponosimy z własnej kieszeni.

W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy nieaktywnych kont użytkowników bez wyraźnej prośby ze strony użytkownika.
Rangi oraz punkty nadawane są automatycznie zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Jednakże w zależności od banku, z którego wykonałeś przelew, operacja może się przedłużyć lecz radzimy zaczekać cierpliwie. Jeśli jednak nie otrzymasz rangi w przeciągu 3 dni od momentu wpłaty koniecznie skontaktuj się z nami.

W razie pytań bądź problemów skontaktuj się z nami.
Dziękujemy za pomoc!

Wpłata dotacji przelewem w zamian za punkty

Punkty Kwota dotacji Dotuj
10 punktów 2.00 zł
25 punktów 5.00 zł
60 punktów 10.00 zł
140 punktów 20.00 zł
240 punktów 30.00 zł
360 punktów 40.00 zł
500 punktów 50.00 zł
1200 punktów 100.00 zł
Jeśli chcesz wpłacić pieniądze z dowolnego banku lub na poczcie (w tradycyjny sposób) wybierz opcję "Dowolny przelew".
Płatności przelewem lub kartą z zagranicy: Help
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse