Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.
Kontakt z nami
Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania na które nie ma odpowiedzi w naszym FAQ oraz na Forum możesz skontaktować się bezpośrednio z nami.
Pamiętaj, aby dokładnie opisać swój problem. Wiadomość powinna zawierać informacje o błędach wyświetlanych na stronach, dokładny adres strony na którym wystąpił problem czy też konkretnie o który plik chodzi.

» Zgłaszanie nadużyć / Abuse
Wyślij wiadomość
Email
Temat
Treść
reCaptcha
Info o Tobie IP: 18.207.136.189, Login: Guest
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse