Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2 PL

Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2 PL torrent
Dodał: Anonimowy
06.09.2007 00:48
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 306.63 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Sąsiedzi z piekła rodem 1

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium II 266 MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D.
Opis Gry

Sąsiedzi z piekła rodem to zabawna gra strategiczna, ogólnie rzecz biorąc, opowiadająca o bardzo złożonym życiu „sąsiedzkim”. Gracz jako jeden z lokatorów bloku mieszkalnego bierze udział w programie telewizyjnym typu „reality-show”, którego zadaniem jest pokazanie „negatywnych” relacji pomiędzy ludźmi mieszkającymi w jednym budynku. Staje się gwiazdą tego show i musi zająć się wymyślaniem kolejnych psikusów, pułapek i niedogodności, które uprzykrzą życie jego sąsiadom. W sumie do przejścia przygotowano 14 rozbudowanych scenariuszy, w których należy wykonać przeróżne tego typu zadania. Nie jest to tak proste jak się może z pozoru wydawać, ponieważ mieszkańcy budynku są bardo czujni, a niektórzy dodatkowo posiadają psy, zaś złapanie na gorącym uczynku kończy się zdjęciem programu z anteny. Sąsiedzi z piekła rodem posada ładną, przypominającą kreskówki grafikę, przyjazny interfejs, a także ścieżkę dźwiękową świetnie oddającą klimat tego tytułu.

***

Sąsiedzi z piekła rodem 2

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium II 300MHz, 128MB RAM, karta grafiki 8MB, 310MB HDD.

Opis Gry

Druga część przezabawnej gry strategicznej, której premiera miała miejsce w czerwcu 2003 roku. Pełna wersja Sąsiadów z piekła rodem 2, podobnie jak oryginalny tytuł, skupia się na zdrowych i niezdrowych relacjach, jakie panują pomiędzy sąsiadami. Właściciel domu, który dręczony był przez graczy w części pierwszej postanowił odpocząć od całego zamieszenia i razem ze swoją rodzinką wyjechał na wakacje. Oczywiście nasz bohater - Woody - nie może żyć bez swej „ofiary” i udaje się w podróż za sąsiadem, aby także na wczasach „umilać” mu życie.

Akcja „Sąsiadów z piekła rodem 2” rozgrywa się w nadmorskich, wypoczynkowych lokacjach (hotele, promy wycieczkowe, bary, etc.). W sumie, do przejścia dostajemy 15 zróżnicowanych poziomów, gdzie autorzy przygotowali rozmaite zadania, polegające na sabotowaniu wszystkich relaksujących chwil naszego sąsiada. Jako, że wakacje w tym przypadku oznaczają wyjazd z rodziną, w omawianej pozycji przygotowujemy również rozmaite dowcipy dla członków rodu powyższego delikwenta (żona oraz syn). Podczas gry wykorzystujemy różne przedmioty (wędka, rurki, etc.), a także „zatrudniamy” do pomocy inne postacie - m.in. wiecznie pijanego kelnera, który potrafi zepsuć zabawę nawet najbardziej beztroskim wczasowiczom.

Autorzy Sąsiadów z piekła rodem 2 zadbali także o dopracowanie efektów graficznych czy usprawnienie silnika programu (wyeliminowano błędy znane z pierwowzoru), intuicyjny interfejs oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową, świetnie oddającą atmosferę aktualnie trwającej rozgrywki.

***

Screeny:

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2088

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2564

***

Po pobraniu proszę seedować!
Seeduje jak tylko moge.

Wstawiam to 2 raz ponieważ za pierwszym razem przy seedowaniu wyskakiwał jakiś błąd IQ i nie mogłem seedować.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-25 15:55:47 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry komputerowe Sąsiedzi Z Piekła Rodem [PL] 122.33 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 pl 242.32 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Sąsiedzi z piekła rodem 2 PL 240.32 MB (?) (?) (?)
eBooki Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2 - instrukcja 1.36 MB 0 2 0
Gry komputerowe Sąsiedzi z Piekła Rodem: Słodka zemsta [PL] 107.55 MB (?) (?) (?)
remciu
remciu
Napisano: 2007-10-06 16:47
 
dajcie senda, plizzz, zostąło mi 4 MB jeszcze!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse