Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Ten plik torrent jest chroniony prawem autorskim

This file is protected by copyright and has been blocked. Can't download it.


Torrent: Kołysanka *2010* [DVDRip.XViD] [PL]

INFO:

Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Adam Dobrzycki
Premiera: 12 lutego 2010 (Polska), 8 lutego 2010 (Świat)
Produkcja: Polska
Gatunek: Czarna komedia
Czas trwania: 95 min.

http://www.filmweb.pl/film/Ko%C5%82ysanka-2010-535786#

OPIS:

Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego "Seksmisja", "Kiler", który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami.
W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. Jednak tropy urywają się, a niewinne ofiary nadal giną bez śladu, jakby zapadły się pod ziemię... Wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja fragment po fragmencie odsłania mroczną tajemnicę. Ale Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby nie było przede wszystki śmiesznie, oczywiście! Strasznie śmiesznie

OBSADA:

Robert Więckiewicz ... Michał Makarewicz
Małgorzata Buczkowska ... Bożena Makarewicz
Janusz Chabior ... Dziadek Makarewicz
Filip Ochiński ... Wojtek Makarewicz
Weronika Kosobudzka ... Marysia Makarewicz
Julia Janiszewska ... Ola Makarewicz

DANE:

Kolysanka.2010.DVDRip.XViD-S0D0Mi45
Resolution * 640x272
Compression * XViD 1.3.0/2xpass/891kbps
Audio Format * MP3 VBR 128kbps 48kHz
Audio Lang * Polish
Subtitles * NA
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-08-19 09:44:21 [Aktualizuj]
Napisano: 27.04.2018 01:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse