Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Outlast 2 *2017* [CODEX] [PL] [ISO]

Outlast 2 *2017* [CODEX] [PL] [ISO] torrent
Dodał: prizy
25.04.2017 13:58
Kategoria: FPP

Rozmiar: 23.42 GB
Seed'ów: 222
Leecher'ów: 55
Pobrań: 161

Kondycja:
 


» Komentarze [5]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje


Gatunek Akcji, FPP, survival horror, horror.
Red Barrels | producent
Red Barrels | wydawca

Opis

Outlast 2 jest grą typu survival horror, opracowaną przez niezależne, kanadyjskie studio Red Barrels. Produkcja podąża ścieżką wyznaczoną przez poprzednią część serii i nie wprowadza rewolucyjnych zmian w schemacie rozgrywki  w dalszym ciągu gracz zostaje obsadzony w roli zwierzyny łownej, na którą polują przeciwnicy, a przeżycie wymaga nie tylko unikania kontaktu z wrogiem i wykrycia, lecz także ucieczki przed nieprzyjaciółmi. Tytuł został wydany między innymi na platformie PC Windows, stając w szranki z tuzami gatunku, na czele z SOMA, Obcy: Izolacja i z niebywale ciepło przyjętym Resident Evil VII: Biohazard. Pomimo że sama gra nie została sfinansowana za pośrednictwem Kickstartera, zaznaczyła swoją obecność w tym serwisie w wyjątkowy sposób  deweloperzy rozpoczęli bowiem zbiórkę pieniędzy na dedykowane pieluchy, która ostatecznie zakończyła się niepowodzeniem.
Fabuła
Outlast 2 rozgrywa się na terenie regionu Supai, położonego w pobliżu Wielkiego Kanionu Kolorado w stanie Arizona. Głównym bohaterem gry jest Blake Langermann  dziennikarz i kamerzysta, który zmierza do tego miejsca w towarzystwie żony  Lynn  celem rozwikłania zagadki tajemniczej śmierci anonimowej kobiety; nie wiadomo, czy padła ofiarą morderstwa, czy też z nieznanych przyczyn postanowiła popełnić samobójstwo.
Zawiązanie akcji następuje w momencie, kiedy helikopter, na którego pokładzie podróżowało małżeństwo, ulega katastrofie, a Blake i jego druga połówka zostają rozdzieleni. Szybko wychodzi na jaw, że znajdującą się nieopodal wioskę zamieszkują agresywni kultyści, którzy wierzą w zbliżający się wielkimi krokami koniec świata. Od tej pory zadaniem bohatera jest odnalezienie Lynn i ucieczka z tego ponurego miejsca.
Mechanika
W Outlast 2 na platformie PC Windows akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Filar rozgrywki stanowi eksploracja  w przeciwieństwie do poprzedniczki, produkcja oferuje otwarte tereny, po których grasują uzbrojeni przeciwnicy. Oponenci są o tyle niebezpieczni, że protagonista nie jest w stanie stawić im jakiegokolwiek oporu  musi zatem przemykać za ich plecami, chować się za elementami otoczenia czy choćby pośród kukurydzy, a w razie potrzeby salwować się ucieczką. Na szczęście z pomocą przychodzą elementy freerunningu  podopieczny doskonale radzi sobie z przeskakiwaniem nad rozpadlinami, turlaniem się i wspinaczką, co często ratuje mu życie. Warto nadmienić, że autorzy pochylili się nad kwestią sztucznej inteligencji, która dba o naturalność zachowań prześladowców  w przypadku udanej ucieczki swojej ofiary sprawiają wrażenie zdezorientowanych i nie ustają w jej poszukiwaniach, przetrząsając każdy kąt rozległej lokacji.

Wymagania

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1.5 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3-530 2.93 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 4870 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit

Instalacja


1 Zamontuj plik iso
2 Zainstaluj
3 Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą tam gdzie są te same pliki
4 Graj
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-20 01:03:09 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
FPP Husk *2017* [CODEX] [PL] [ISO] 11.79 GB 2 3 5
Przygodowe Narcosis *2017* [CODEX] [PL] [ISO] 4.82 GB 11 0 0
Przygodowe Syberia 3 *2017* [CODEX] [PL] [ISO] 20.58 GB 0 0 0
FPP Observer *2017* [CODEX] [PL] [ISO] 7.80 GB 42 5 89
Strategiczne SpellForce.3 *2017* [CODEX] [PL] [ISO] 11.47 GB 32 6 168
YoungThug
YoungThug
Napisano: 2017-05-03 10:57
 
Działa? Jest bez wirusów?
prizy
prizy
Napisano: 2017-05-03 12:55
 
Jeśli masz wszystko dobrze z kompem. Najnowsze sterowniki zainstalowany dobry visual. To tak. Co do wirusów to zależy jaki antywirus używasz.
gownosikikupa
gownosikikupa
Napisano: 2017-05-08 19:43
 
A to jest gra outlast 2? :D
madzia.pigwa
madzia.pigwa
Napisano: 2017-05-14 19:51
 
instaluje gre a jak ja odpalam to mi wlacza steama zeby ja kupic, to niezle XD
prizy
prizy
Napisano: 2017-05-15 10:02
 
Skopiuj zawartośc folderu CODEX do folderu z grą tam gdzie sa te same pliki. Jest on w mój komputer. Sprawdz czy antywirus nic nie wykrył w cracku.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse