Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Robert Całka - "Matematyka - korepetycje" cz.1/8 [jpg] [PL]

Robert Całka -
Dodał: porab3
09.10.2008 08:35
Kategoria: eBooki

Rozmiar: 18.16 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
CZ.1 FUNKCJA WYKŁADNICZA I LOGARYTMICZNA

Szczegółowe rozwiązania wraz z opisem zadań, z jakimi spotkasz się na lekcjach matematyki, w zadaniach domowych i na klasówkach.

Pozycja w sam raz dla licealistów i maturzystów
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-17 09:01:51 [Aktualizuj]
wechler88
wechler88
Napisano: 2008-10-09 20:39
 
Bardzo dobra książka, przydała mi się do powtórki na studiach. Wszystko dokładnie wytłumaczone krok po kroku. Naprawdę warto pobrać. Dziękuje wystawiającemu.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse